• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Με μεγάλη συμμετοχή αθλητών, μαθητών, επισήμων και πλήθος κόσμου οι βραβεύσεις του 2009 Εκτύπωση E-mail
Δευτέρα, 23 Μάρτιος 2009 14:32

brabeuseis_01_thumbΆποψη του κατάμεστου "Μίκης Θεοδωράκης"    Την Κυριακή 22/3/2009 πραγματοποιήθηκαν οι ετήσιες Βραβεύσεις 2009 των αθλητών, προπονητών, των συλλόγων της πόλης μας καθώς και των αθλητών – μαθητών που εισήχθησαν στα ΑΕΙ και ΤΕΙ την χρονιά που μας πέρασε. Ακολουθεί γκαλερί με φωτογραφίες της εκδήλωσης και αναλυτική λίστα των βραβευθέντων ως ελάχιστος φόρος τιμής των προσπαθειών των Νέων τις Πόλης μας.

Την Κυριακή 22/3/2009 πραγματοποιήθηκαν οι ετήσιες Βραβεύσεις 2009 των αθλητών, προπονητών, των συλλόγων της πόλης μας καθώς και των αθλητών – μαθητών που εισήχθησαν στα ΑΕΙ και ΤΕΙ την χρονιά που μας πέρασε.

Στην εκδήλωση βραβεύτηκαν 400 αθλητές με Ολυμπιακές - Παγκόσμιες –Πανευρωπαϊκές και Πανελλήνιες νίκες από 8 Συλλόγους και 11 σχολεία της πόλης μας για διακρίσεις  τόσο σε ατομικά όσο σε ομαδικά αθλήματα καθώς και Πανελλήνια σχολικά πρωταθλήματα.brabeuseis_02_thumb

Στο χαιρετισμό του ο Πρόεδρος του Οργανισμού Νεολαίας & Αθλητισμού κ. Βασίλης Κρητικός ..«τόνισε ότι ο Δήμος Αργυρούπολης είναι ένα εργαστήρι Αθλητισμού που τον καθιστά πρωταγωνιστή όχι μόνο σε Πανελλήνιες αλλά και σε Διεθνείς διοργανώσεις. Σε μια συνεχή και αλματώδη ανάπτυξή ο Ο.Ν.Α.Δ.Α. πέτυχε να παρέχει υπηρεσίες υψηλής ποιότητας σε περισσότερους από 7.500 αθλούμενους, δίνοντας ιδιαίτερη έμφαση τόσο στο Μαζικό, Σχολικό και Σωματειακό αθλητισμό όσο και στην διάδοση αξιών όπως της ευγενικής άμιλλας και του αθλητικού ιδεώδους. Αναφέρθηκε στις αθλητικές υποδομές που έχουν γίνει στο Δήμο μας με εμπνευστή και δημιουργό τον σημερινό μας Δήμαρχο τον Δημήτρη Ευσταθιάδη και τους συνεργάτες του.

Κλείνοντας ευχαρίστησε  την εκπαιδευτική κοινότητα, τις Διοικήσεις των Σωματείων για την άψογη συνεργασία όλη την χρονιά καθώς τους συναδέλφους του στο Διοικητικό Συμβούλιο και τους συνεργάτες το ανθρώπινο δυναμικό του Οργανισμού για την  διαρκεί προσπάθεια που καταβάλουν για την επίτευξη των κοινών μας στόχων.»..

Ευχαριστούμε θερμά όσους παρευρέθησαν στην εκδήλωση.

Από πλευράς πολιτείας μας τίμησαν με την παρουσία τους οι εκπρόσωποι των Υπουργείων Απασχόλησης και Παιδείας κ. Ακοκκαλίδης και κ. Τσαμπάς αντίστοιχα, οι βουλευτές Β’ Αθήνας κ. Αποστολάκη, κ. Γείτονας, κ. Ευθυμίου, κ. Κακλαμάνης κ. Χυτήρης, και ο Αντινομάρχης κ. Πασβαντίδης Χάρης. Από πλευράς τοπικής αυτοδιοίκησης έδωσαν το παρών Αντιδήμαρχοι Περιβάλλοντος κ. Καλύβας Θ., Πόλης κ. Μιμηγιάννης Χ., Παιδείας κ. Αλεξόπουλος Α., οι Πρόεδροι των ΚΑΠΗ κ. Κοπίτας Γ., ο γραμματέας του Δημ. Συμβουλίου κ Αντιπρόεδρος του ΠΟΔΑ κ. Τογρίδης Λ. και οι Δημοτικοί Σύμβουλοι Κ. Χαραλαμπόπουλος Σ., Ανδριτσοπούλου Δ., Γεωργόπουλος Β., Κωνσταντάτος Γ., Κοσικίδης Γ., τα μέλη του Ο.Ν.Α.Δ.Α. κ. Ηλιοπούλου Ε., κ. Πετράκη Μ., κ. Τσάγαρη Α., κ. Μπουζάκης Γ., κ. Παπαδόπουλος Δ., και κ. Χρήστου Λάμπρος, Πρόεδροι Συλλόγων της πόλης και Διευθυντές Σχολείων και φυσικά πλήθος κόσμου που γέμισαν ασφυκτικά το πολιτιστικό – συνεδριακό κέντρο «Μίκης Θεοδωράκης».

Συγχαρητήρια σε όσους διακρίθηκαν και ευχόμαστε του χρόνου να έχουμε την ίδια και μεγαλύτερη συμμετοχή σε επίπεδο αθλητών – μαθητών που μας κάνουν περήφανους που είμαστε Αργυρουπολίτες και Έλληνες.

Ακολουθεί γκαλερί με φωτογραφίες της εκδήλωσης και αναλυτική λίστα των βραβευθέντων ως ελάχιστος φόρος τιμής των προσπαθειών των Νέων τις Πόλης μας.

brabeuseis_03_thumb Ο Βουλευτής Β' Αθήνας κ. Απόστολος Κακλαμάνης βραβεύει τον ολυμπιονίκη και συνδημότη πρωταθλητή  μας κ. Βαλέριο Λεωνίδη.
brabeuseis_04_thumb Ο Βουλευτής Β' Αθήνας κ. Χυτήρης βραβεύει τον παραολυμπιονίκη αθλητή μας κ. Κοτζιά Σταμάτη.
brabeuseis_05_thumb Ο Πρόεδρος του Οργανισμού Νεολαίας & Αθλητισμού κ. Β Κρητικός σε στιγμιοτύπο απο την βραβεύση με τον γιο του και αθλητή του ΑΝΟΑ κ. ΚρητικόΝίκο.
brabeuseis_06_thumb Η Βουλευτής Β' Αθήνας κ.  Μιλένα Αποστολάκη σε στιγμιότυπο της εκδήλωσης με την βράβευση του πρωταθλητή της κολυμβησης και Δημότη μας κ. Αποστόλη Ταγκαράκη με 2 συμμετοχές σε Ολυμπιάδα το 2004 και 2008.
brabeuseis_07_thumb Ο Βουλευτής Β' Αθήνας κ.  Πέτρος Ευθυμίου κατά τη διάρκεια της βράβευσης των αθλητών και αθλητριών που διακρίθηκαν το 2008.
brabeuseis_08_thumb Ο Βουλευτής Β' Αθήνας κ. Κώστας Γείτονας κατά τη διάρκεια βραβεύσεων στην εκδήλωση του Οργανισμού.
brabeuseis_09_thumb Ο εκπρόσωπος του Υπουργείου παιδείας κ. Τσαμπάς σε στιγμιότυπο της βράβευσης με την βετεράνο αθλητρια κ. Πολυξένη Χαρίση.
brabeuseis_10_thumb Ο Αντινομάρχης Αθηνών κ. Χάρις Πασβαντίδης σε στιγμιότυπο απο την βράβευση.
brabeuseis_11_thumb Ο Πρόεδρος των ΚΑΠΗ κ. Γιάννης Κοπίτας σε στιγμιότυπο απο τις βραβεύσεις.
brabeuseis_12_thumb Η Δημοτική Σύμβουλος κ. Δήμητρα Ανδριτσοπούλου σε στιγμιότυπο απο την βράβευση του Γ.Σ.Αργυρούπολης.  
brabeuseis_13_thumb Στιγμιότυπο απο την βράβευση του 2ο Γυμνασίου απο τον Πρόεδρο του ΟΝΑΔΑ.
brabeuseis_14_thumb Ο Δημοτικός Σύμβουλος κ. Γεωργόπουλος σε στιγμιότυπο απο την βράβευση των αθλητριών του "Ρυθμού".
brabeuseis_15_thumb Άποψη της αίθουσας με τους προσκεκλημένους που παρευρίσκοντο.
brabeuseis_16_thumb Άποψη της αίθουσας με τους προσκεκλημένους που παρευρίσκοντο.

Παραθέτουμε τα ονόματα των διακριθέντων  για την χρονιά που μας πέρασε '2008' ως ελάχιστο φόρο τιμής στην επίπονη προσπάθεια των νέων μας.


ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΕΣ

ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΣ

7η ΘΕΣΗ ΣΤΟΥΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ ΤΟΥ ΠΕΚΙΝΟΥ ΣΤΗΝ ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΚΟΤΖΙΑΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ

6η ΘΕΣΗ ΣΤΟΥΣ ΠΑΡΑΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ ΤΟΥ ΠΕΚΙΝΟΥ ΣΤΑ 24km. ΚΑΙ 10η ΘΕΣΗ ΣΤΑ 10km. ΣΤΗΝ ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ

ΠΛΕΞΙΔΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ,

ΜΑΝΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ,

ΚΕΦΑΛΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ,

ΣΑΜΑΡΑ ΙΩΑΝΝΑ ΜΑΘΗΤΡΙΕΣ ΤΟΥ 3ουΛΥΚΕΙΟΥ,

ΤΣΑΓΑΡΗ ΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤΡΙΑ ΤΟΥ Α.Ο.ΠΑΛΜΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ..

9η ΘΕΣΗ ΣΤΟΥΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ ΤΟΥ ΠΕΚΙΝΟΥ ΣΤΗΝ ΡΥΘΜΙΚΗ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ

ΣΟΛΩΜΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

ΜΕΛΟΣ ΕΘΝΙΚΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΣΥΓΧΡΟΝΙΣΜΕΝΗΣ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗΣ ΑΘΛΗΤΡΙΑ ΤΟΥ Α.Ν.Ο.Α

10η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΝΤΟΥΕΤΟ ΣΤΟΥΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ ΣΤΟ ΠΕΚΙΝΟ

3η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΣΤΟ COMBO, 4η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΣΟΛΟ ΚΑΙ ΣΤΟ ΝΤΟΥΕΤΟ ΚΑΙ 6η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΟΜΑΔΙΚΟ.

2η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΣΤΟ ΝΤΟΥΕΤΟ ΚΑΙ ΣΤΟ ΟΜΑΔΙΚΟ, 3η ΣΤΟ ΣΟΛΟ ΚΑΙ ΣΤΟ COMBO.

1η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ OPEN  ΣΤΟ ΝΤΟΥΕΤΟ COMBO ΚΑΙ ΣΟΛΟ, 2η ΣΤΟ ΟΜΑΔΙΚΟ.

1η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΣΤΟ ΝΤΟΥΕΤΟ COMBO, ΣΟΛΟ ΚΑΙ ΟΜΑΔΙΚΟ.

 

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΙ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ

ΓΑΛΗΝΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΘΛΗΤΗΣ ΤΟΥ Α.Ν.Ο.Α.

2η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΤΕΧΝΙΚΗΣ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗΣ ΣΤΑ 4Χ200μ.ΕΠΙΦΑΝΕΙΑΣ ΚΑΙ 6η ΣΤΑ 200μ. ΕΠΙΦΑΝΕΙΑΣ ΣΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΦΗΒΩΝ

3η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΤΑ 200μ., 800μ. ΚΑΙ 1.500μ. ΕΠΙΦΑΝΕΙΑΣ ΣΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΦΗΒΩΝ.

ΡΑΜΝΙΩΤΗ ΝΕΚΤΑΡΙΑ

ΜΕΛΟΣ ΕΘΝΙΚΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΣΥΓΧΡΟΝΙΣΜΕΝΗΣ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗΣ ΑΘΛΗΤΡΙΑ ΤΟΥ Α.Ν.Ο.Α

3η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΣΤΟ COMBO.

2η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΣΤΟ ΝΤΟΥΕΤΟ ΚΑΙ ΣΤΟ ΟΜΑΔΙΚΟ, 3η ΣΤΟ COMBO.

1η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ OPEN  ΣΤΟ ΝΤΟΥΕΤΟ ΚΑΙ ΣΤΟ COMBΟ, 2η ΣΤΟ ΟΜΑΔΙΚΟ ΚΑΙ 3η  ΣΤΟ ΣΟΛΟ.

1η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΣΤΟ ΝΤΟΥΕΤΟ

COMBO ΚΑΙ ΟΜΑΔΙΚΟ,2η ΣΤΟ ΣΟΛΟ.

ΜΟΥΣΤΑΚΑ ΕΛΕΝΗ

ΜΕΛΟΣ ΕΘΝΙΚΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΣΥΓΧΡΟΝΙΣΜΕΝΗΣ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗΣ ΑΘΛΗΤΡΙΑ ΤΟΥ Α.Ν.Ο.Α

3η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΣΤΟ COMBO.

1η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ OPEN ΣΤΟ COMBΟ ΚΑΙ 2η ΣΤΟ ΟΜΑΔΙΚΟ.

1η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΣΤΟ COMBO ΚΑΙ ΣΤΟ ΟΜΑΔΙΚΟ.

ΚΡΟΚΟΥ ΙΣΑΒΕΛΛΑ

ΜΕΛΟΣ ΕΘΝΙΚΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ ΑΕΡΟΒΙΚΗΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗΣ, ΑΘΛΗΤΡΙΑ ΤΟΥ Α.Π.Σ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΡΥΘΜΟΥ

7η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΣΤΟ ΟΜΑΔΙΚΟ ΕΞΑΔΑΣ

1η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΤΟ ΑΤΟΜΙΚΟΚΑΙ ΣΤΟ ΤΡΙΟ ΝΕΑΝΙΔΩΝ.

ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΣΑΜΠΑΛΗ

ΜΕΛΟΣ ΕΘΝΙΚΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ ΑΕΡΟΒΙΚΗΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗΣ, ΑΘΛΗΤΡΙΑ ΤΟΥ Α.Π.Σ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΡΥΘΜΟΥ

7η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ  ΣΤΟ ΟΜΑΔΙΚΟ ΕΞΑΔΑΣ.

1η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΤΟ ΤΡΙΟ ΝΕΑΝΙΔΩΝ. 

ΡΑΝΤΟΥΛΕΣΚΟΥ ΘΕΑ-ΝΤΟΡΑ

ΜΕΛΟΣ ΕΘΝΙΚΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ ΑΕΡΟΒΙΚΗΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗΣ, ΑΘΛΗΤΡΙΑ ΤΟΥ Α.Π.Σ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΡΥΘΜΟΥ

7η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΣΤΟ ΟΜΑΔΙΚΟ ΕΞΑΔΑΣ

1η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΤΟ ΤΡΙΟ ΝΕΑΝΙΔΩΝ.

 

ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΪΚΟΙ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ

ΚΟΣΜΙΔΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

1η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ ΣΤΗΝ ΕΝΟΡΓΑΝΗ. Μαθητής του 3ου Λυκείου

ΔΡΑΚΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

ΜΕΛΟΣ ΕΘΝΙΚΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΣΥΓΧΡΟΝΙΣΜΕΝΗΣ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗΣ ΑΘΛΗΤΡΙΑ ΤΟΥ Α.Ν.Ο.Α

2η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΣΤΟ ΟΜΑΔΙΚΟ ΚΑΙ 3η ΣΤΟ COMBO.

1η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ OPEN  ΣΤΟ COMBΟ ΚΑΙ 2η ΣΤΟ ΟΜΑΔΙΚΟ.

1η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΣΤΟ COMBO ΚΑΙ ΣΤΟ ΟΜΑΔΙΚΟ.

ΜΟΙΡΟΥΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ

ΜΕΛΟΣ ΕΘΝΙΚΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΣΥΓΧΡΟΝΙΣΜΕΝΗΣ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗΣ ΑΘΛΗΤΡΙΑ ΤΟΥ Α.Ν.Ο.Α

3η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΣΤΟ COMBO.

1η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ OPEN  ΣΤΟ COMBΟ ΚΑΙ 2η ΣΤΟ ΟΜΑΔΙΚΟ.

1η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΣΤΟ COMBO ΚΑΙ ΣΤΟ ΟΜΑΔΙΚΟ.

ΦΑΦΑΛΗΣ ΜΙΧΑΗΛ

ΜΕΛΟΣ ΕΘΝΙΚΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΣΥΓΧΡΟΝΙΣΜΕΝΗΣ ΚΑΤΑΔΥΣΗΣ ΑΘΛΗΤΗΣ ΤΟΥ Α.Ν.Ο.Α

3η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ ΣΤΙΣ ΣΥΓΧΡΟΝΙΣΜΕΝΕΣ ΚΑΤΑΔΥΣΕΙΣ.

1η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΤΑ 1 +3m ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ Α’ ΚΑΙ Β’.

ΚΕΚΕΛΟΥ ΜΙΧΑΛΙΑ

ΜΕΛΟΣ ΕΘΝΙΚΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΣΥΓΧΡΟΝΙΣΜΕΝΗΣ ΚΑΤΑΔΥΣΗΣ ΑΘΛΗΤΡΙΑ ΤΟΥ Α.Ν.Ο.Α

3η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΣΤΙΣ ΣΥΓΧΡΟΝΙΣΜΕΝΕΣ ΚΑΤΑΔΥΣΕΙΣ.

1η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΤΑ 1 +3m ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ Α’ ΚΑΙ Β’.

ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ

ΜΕΛΟΣ ΕΘΝΙΚΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΣΥΓΧΡΟΝΙΣΜΕΝΗΣ ΚΑΤΑΔΥΣΗΣ ΑΘΛΗΤΡΙΑ ΤΟΥ Α.Ν.Ο.Α

3η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΣΤΙΣ ΣΥΓΧΡΟΝΙΣΜΕΝΕΣ ΚΑΤΑΔΥΣΕΙΣ.

1η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΤΟ 1m ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ Α’ ΚΑΙ 2η ΣΤΑ 3m ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ Α’.

ΓΑΡΥΦΑΛΛΟΥ ΙΟΥΛΙΑ

4η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΩΝ ΚΑΙ 6η ΣΤΟ ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΤΟ ΠΟΛΟ Μαθήτρια του 3ου Λυκείου

ΚΙΚΙΛΗΣ ΜΙΧΑΗΛ

5η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ ΣΤΗΝ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ Μαθητής του 3ου Λυκείου

ΧΑΡΙΣΗ ΠΟΛΥΞΕΝΗ

ΒΕΤΕΡΑΝΟΣ ΑΘΛΗΤΡΙΑ ΜΕ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΤΗΣ ΣΕ ΜΕΓΑΛΕΣ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΕΙΣ ΚΑΙ ΕΠΙΣΗΜΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ. 1η ΘΕΣΗ ΣΤΑ ΑΙΑΝΤΕΙΑ 2008 ΣΤΑ 5.000μ., ΣΤΑ ΜΑΛΑΤΙΔΕΙΑ-ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΕΙΑ 2008 ΣΤΑ 5.000μ., ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ ΘΥΣΙΑΣ 2008 ΣΤΑ 10.000μ. ΣΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ, 1η ΘΕΣΗ ΣΤΑ 3.000μ. ΣΤΟ ΒΑΔΗΝ ΚΑΙ 1η ΘΕΣΗ ΣΤΟΝ 8ο ΠΟΔΗΛΑΤΙΚΟ ΓΥΡΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ.  

TMHMA     

 

anoa

A.Ν.Ο.Α  

TMHMA ΚΟΛΥΜΒΗΣΗΣ



ΒΑΖΑΙΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

1η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΤΑ 200μ. ΜΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ, 400μ. ΜΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ, 100μ.ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ, 4Χ100 ΕΛΕΥΘΕΡΟ,4Χ200 ΕΛΕΥΘΡΟ,4Χ100 ΜΙΚΤΗ ΟΜΑΔΙΚΗ ΣΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α’, ΜΕ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΡΕΚΟΡ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ.

ΣΑΜΙΛΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

1η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΤΑ 100μ. ΠΡΟΣΘΙΟ ΜΕ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΡΕΚΟΡ, 1η ΘΕΣΗ ΣΤΑ 200μ.ΠΡΟΣΘΙΟ, 2η ΘΕΣΗ ΣΤΑ 50μ.ΠΡΟΣΘΙΟ ΚΑΙ 3η ΘΕΣΗ ΣΤΑ 4Χ100 ΜΙΚΤΗ ΟΜΑΔΙΚΗ. ΣΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΙΔΩΝ.

ΚΑΡΑΚΑΪΔΟΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ

1η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΤΑ 4Χ100 ΕΛΕΥΘΕΡΟ,4Χ200 ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΚΑΙ 4Χ100 ΜΙΚΤΗ ΟΜΑΔΙΚΗ ΣΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α’ ΜΕ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΡΕΚΟΡ, 1η ΘΕΣΗ ΣΤΑ 100μ.ΥΠΤΙΟ,200μ. ΥΠΤΙΟ ΚΑΙ 50μ. ΕΛΕΥΘΕΡΟ.

ΣΤΑΜΟΥΛΑΚΑΤΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΤΑ 4Χ100 ΕΛΕΥΘΕΡΟ,4Χ200 ΕΛΕΥΘΡΟ ΚΑΙ 4Χ100 ΜΙΚΤΗ ΟΜΑΔΙΚΗ ΣΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α’ ΜΕ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΡΕΚΟΡ.

ΚΑΝΝΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ

1η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΤΑ 4Χ100 ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΚΑΙ 4Χ200 ΕΛΕΥΘΡΟ ΣΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α’ ΜΕ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΡΕΚΟΡ.

ΚΟΥΤΣΟΜΠΙΝΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

1η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΤΑ 4Χ100 ΜΙΚΤΗ ΟΜΑΔΙΚΗ ΣΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α’ ΜΕ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΡΕΚΟΡ ΚΑΙ 2η ΘΕΣΗ ΣΤΑ 100μ. ΠΡΟΣΘΙΟ.

ΣΚΟΥΛΑΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

2η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΤΑ 200μ. ΥΠΤΙΟ ΣΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β’.   ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΝΙΚΟΣ 3η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΤΑ 4Χ100 ΜΙΚΤΗ ΟΜΑΔΙΚΗ ΣΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΙΔΩΝ Μαθητής 4ου Λυκείου.

ΠΙΚΟΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

3η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΤΑ 4Χ100 ΜΙΚΤΗ ΟΜΑΔΙΚΗ ΣΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΙΔΩΝ.

ΧΑΡΑΧΟΥΣΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ

3η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΤΑ 4Χ100 ΜΙΚΤΗ ΟΜΑΔΙΚΗ ΣΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΙΔΩΝ.

ΚΑΛΑΜΒΟΚΗ ΔΑΝΑΗ

1η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΤΑ 4Χ100 ΜΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ ΚΑΙ 4Χ200 ΕΛΕΥΘΡΟ, 2η ΘΕΣΗ ΣΤΑ 100μ. ΚΑΙ 200μ.ΥΠΤΙΟ ΚΑΙ 4Χ100 ΕΛΕΥΘΕΡΟ, 3η ΘΕΣΗ ΣΤΑ 100μ.ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ ΣΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΝΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’.

ΤΟΥΝΤΑΚΟΒΑ ΦΩΤΕΙΝΗ

1η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΤΑ 100μ. ΠΡΟΣΘΙΟ ΚΑΙ 4Χ100 ΜΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ, 3η ΘΕΣΗ ΣΤΑ 200μ.ΠΡΟΣΘΙΟ ΣΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΝΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’.

ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ

1η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΤΑ 4Χ100 ΜΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ ΚΑΙ 4Χ200 ΕΛΕΥΘΡΟ, 2η ΘΕΣΗ ΣΤΑ 4Χ100 ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΣΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΝΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’.

ΡΙΖΟΠΟΥΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

1η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΤΑ 4Χ100 ΜΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ ΚΑΙ 4Χ200 ΕΛΕΥΘΡΟ, 2η ΘΕΣΗ ΣΤΑ 4Χ100 ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΣΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΝΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’.

ΛΕΚΚΟΥ ΣΟΦΙΑ 1η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΤΑ 4Χ100 ΜΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ, 2η ΘΕΣΗ ΣΤΑ 100μ. ΚΑΙ 200μ.ΥΠΤΙΟ ΚΑΙ 4Χ100 ΕΛΕΥΘΕΡΟ, 3η ΘΕΣΗ ΣΤΑ 100μ.ΚΑΙ 200μ. ΠΡΟΣΘΙΟ ΣΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΝΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’.

ΚΡΙΤΙΔΗ ΒΑΛΕΝΑ

1η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΤΑ 4Χ200 ΕΛΕΥΘΡΟ ΚΑΙ 2η ΘΕΣΗ ΣΤΑ 4Χ100 ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΣΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΝΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’.

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΗ

1η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΤΑ 4Χ100 ΜΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ ΚΑΙ 2η ΘΕΣΗ 4Χ100 ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΣΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΝΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’.

ΛΑΓΟΥ ΜΑΡΙΑ

1η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΤΑ 4Χ100 ΜΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ ΚΑΙ 2η ΘΕΣΗ 4Χ100 ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΣΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΝΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’.

ΜΟΥΖΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ

1η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΤΑ 4Χ100 ΜΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ ΚΑΙ 2η ΘΕΣΗ 4Χ100 ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΣΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΝΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’.

ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ

2η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΤΑ 4Χ100 ΕΛΕΥΘΡΟ ΣΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΝΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’.

ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΝΑΤΑΛΙΑ, ΠΡΟΠΟΔΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ,ΣΤΑΜΠΟΛΙΤΗ ΜΙΧΑΕΛΑ

3η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΤΑ 4Χ100 ΚΑΙ 4Χ200 ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΣΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ.

ΚΑΨΑΛΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

3η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΤΑ 4Χ100 ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΣΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ.

ΣΑΠΑΡΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ

3η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΤΑ 4Χ200 ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΣΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ.

ΤΖΑΒΕΛΛΑ ΝΙΚΟΛΕΤΑ

3η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΤΑ 4Χ200 ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΣΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ.

ΛΑΙΝΑ ΝΑΤΑΛΙΑ

3η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΤΑ 4Χ200 ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΣΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΑΙ 3η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΣΧΟΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΤΑ 200μ. ΕΛΕΥΘΡΟ.

ΖΑΦΕΙΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ

3η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΤΑ 4Χ200 ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΣΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΑΙ 2η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΣΧΟΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΤΑ 800μ. ΕΛΕΥΘΕΡΟ & 3η ΘΕΣΗ ΣΤΑ 10.000Μ. ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ΓΚΟΤΖΙΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

3η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΤΑ 4Χ200 ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΣΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ & 2η ΘΕΣΗ ΣΤΑ 5.000Μ. ΚΑΙ 10.000Μ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ΚΑΛΑΦΑΤΗΣ ΜΑΡΙΟΣ

1η ΘΕΣΗ ΣΤΑ 5.000Μ. ΚΑΙ 10.000Μ & 3η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΤΑ 800Μ. ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΑΝΔΡΩΝ

ΚΑΤΣΑΜΠΑΝΗΣ ΠΕΤΡΟΣ

2η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΣΧΟΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΤΑ 200μ. ΠΡΟΣΘΙΟ.

ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ

3η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΣΧΟΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΤΑ 100μ. ΠΡΟΣΘΙΟ.

ΚΙΝΤΩΝΗ ΡΕΒΕΚΚΑ

3η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΣΧΟΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΤΑ 400μ. ΕΛΕΥΘΕΡΟ.

ΜΠΑΡΜΠΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

3η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΣΧΟΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΤΑ 1.500μ. ΕΛΕΥΘΕΡΟ.

ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

1η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΤΑ 5ΟΜ ΠΡΟΣΘΙΟ

ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

2η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΤΑ 2ΟΟΜ ΜΕΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ & 3η ΘΕΣΗ ΣΤΑ 2ΟΟΜ. ΥΠΤΙΟ

ΧΡΥΣΙΝΑΣ ΠΑΥΛΟΣ

2η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΤΑ 800Μ. ΕΛΕΥΘΕΡΟ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

1η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΤΑ 200Μ. ΜΕΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ, 4Χ100Μ ΕΛΕΥΘΕΡΟ, 4Χ100Μ ΜΕΙΚΤΗ ΟΜΑΔΙΚΗ ΚΑΙ 2η ΘΕΣΗ 400Μ. ΕΛΕΥΘΕΡΟ.

ΘΕΟΔΟΥΛΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

1η ΘΕΣΗ 4Χ100Μ ΕΛΕΥΘΕΡΟ, 4Χ100Μ ΜΕΙΚΤΗ ΟΜΑΔΙΚΗ ΚΑΙ 2η ΘΕΣΗ 200Μ. ΕΛΕΥΘΕΡΟ.

ΓΑΒΑΝΑΣ ΜΙΧΑΗΛ & ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

1η ΘΕΣΗ 4Χ100Μ ΕΛΕΥΘΕΡΟ, 4Χ100Μ ΜΕΙΚΤΗ ΟΜΑΔΙΚΗ

ΚΥΝΗΓΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

2η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΤΑ 50μ. ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ, 1η ΘΕΣΗ ΣΤΑ 4Χ100Μ. ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΚΑΙ 3η ΘΕΣΗ ΣΤΑ 4Χ50Μ. ΜΙΚΤΗ ΟΜΑΔΙΚΗ.

ΨΑΘΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

1η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 4Χ100Μ. ΕΛΕΥΘΕΡΟ, 2η ΘΕΣΗ ΣΤΑ 200Μ ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΚΑΙ 3η ΘΕΣΗ ΣΤΑ 4Χ50Μ. ΜΕΙΚΤΗ ΟΜΑΔΙΚΗ

ΜΕΡΕΤΣΟΛΙΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

1η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 4Χ100Μ. ΕΛΕΥΘΕΡΟ, 3η ΘΕΣΗ ΣΤΑ 100Μ ΠΡΟΣΘΙΟ ΚΑΙ ΣΤΑ 4Χ50Μ. ΜΕΙΚΤΗ ΟΜΑΔΙΚΗ

ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

1η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 4Χ100Μ. ΕΛΕΥΘΕΡΟ

ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ

3η ΘΕΣΗ ΣΤΑ 4Χ50Μ. ΜΕΙΚΤΗ ΟΜΑΔΙΚΗ

ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ

1η ΘΕΣΗ ΣΤΑ 50Μ. ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΚΑΙ 50Μ. ΥΠΤΙΟ ΚΑΙ 2η ΘΕΣΗ 4Χ100Μ. ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΣΤΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ

ΜΠΑΣΔΕΚΗ ΜΑΡΙΑ

1η ΘΕΣΗ ΣΤΑ 200Μ. ΜΕΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ ΚΑΙ 2η ΘΕΣΗ 4Χ100Μ. ΕΛΕΥΘΕΡΟ & 200Μ. ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΣΤΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ

ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΗ & ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑ ΒΑΣΙΑ

2η ΘΕΣΗ 4Χ100Μ. ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΣΤΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ

ΤΣΙΡΑΠΙΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΚΑΤΟΧΟΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΥ ΡΕΚΟΡ ΣΤΑ 100μ. ΚΑΙ 200μ. ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ, ΣΤΑ 200μ. ΚΑΙ 400μ. ΜΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ, ΣΤΑ 200μ. ΚΑΙ 1500μ. ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β’.

ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ :

ΚΟΖΟΜΠΟΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΑΘΥΜΑΡΙΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΤΑΥΛΑΔΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ

ΚΑΡΖΗ ΛΙΝΑ

ΡΗΓΑ ΠΟΠΗ Γ

ΚΟΥΣΕΙΝΟΒΑ ΕΙΡΗΝΗ

ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ

ΣΤΑΜΟΥ ΜΑΡΙΑ

ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΚΕΛΛΥ

ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΙΟΥΛΙΑ

ΣΑΝΤΟΡΙΝΑΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

TMHMA  ΣΥΓΧΡΟΝΙΣΜΕΝΗΣ

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

1η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ OPEN  ΣΤΟ COMBΟ ΚΑΙ 2η ΣΤΟ ΟΜΑΔΙΚΟ.

1η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΣΤΟ COMBO ΚΑΙ ΣΤΟ ΟΜΑΔΙΚΟ.

ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΕΡΑΤΩ- ΜΑΡΙΑ, ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΜΙΡΑΝΤΑ, ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΥ ΝΑΤΑΛΙΑ, ΣΤΑΣΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΒΕΝΕΤΙΑ, ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ, ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ.

1η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ OPEN  ΣΤΟ COMBΟ ΚΑΙ 2η ΣΤΟ ΟΜΑΔΙΚΟ.

ΠΑΛΟΓΟΥ ΕΛΕΝΗ

1η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΣΤΟ COMBO ΚΑΙ ΣΤΟ ΟΜΑΔΙΚΟ.

ΔΑΝΑ ΓΕΩΡΓΙΑ- ΑΝΝΑ

1η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΣΤΟ COMBO ΚΑΙ ΣΤΟ ΟΜΑΔΙΚΟ.

1η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’ ΣΤΟ COMBO ΚΑΙ ΣΤΟ ΟΜΑΔΙΚΟ.

ΡΑΜΝΙΩΤΗ ΚΩΝ/ΝΑ

ΜΕΛΟΣ ΕΘΝΙΚΗΣ ΟΜΑΔΟΣ

1η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’ ΣΤΟ ΣΟΛΟ, ΝΤΟΥΕΤΟ, COMBO ΚΑΙ ΣΤΟ ΟΜΑΔΙΚΟ.

ΣΑΓΙΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΜΕΛΟΣ ΕΘΝΙΚΗΣ ΟΜΑΔΟΣ

1η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΣΤΟ COMBO ΚΑΙ ΣΤΟ ΟΜΑΔΙΚΟ.

1η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’ ΣΤΟ ΝΤΟΥΕΤΟ, COMBO ΚΑΙ ΣΤΟ ΟΜΑΔΙΚΟ.

ΤΖΩΡΤΖΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

ΜΕΛΟΣ ΕΘΝΙΚΗΣ ΟΜΑΔΟΣ

1η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΣΤΟ COMBO ΚΑΙ ΣΤΟ ΟΜΑΔΙΚΟ.

1η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’ ΣΤΟ COMBO ΚΑΙ ΣΤΟ ΟΜΑΔΙΚΟ,2η ΣΤΟ ΝΤΟΥΕΤΟ.

ΠΛΑΤΑΝΙΩΤΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

ΜΕΛΟΣ ΕΘΝΙΚΗΣ ΟΜΑΔΟΣ

1η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’ ΣΤΟ COMBO ΚΑΙ ΣΤΟ ΟΜΑΔΙΚΟ,2η ΣΤΟ ΝΤΟΥΕΤΟ ΚΑΙ ΣΤΟ ΣΟΛΟ.

ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

ΜΕΛΟΣ ΕΘΝΙΚΗΣ ΟΜΑΔΟΣ

1η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’ ΣΤΟ COMBO ΚΑΙ ΣΤΟ ΟΜΑΔΙΚΟ.

ΑΛΖΕΓΚΟΥΖΗ –ΚΟΜΗΝΕΑ ΜΑΡΙΑ, ΓΡΑΝΑ ΜΑΡΙΑ, ΓΟΥΜΕΝΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ, ΤΣΑΟΥΣΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ- ΜΑΡΚΕΛΑ, ΜΑΡΑΓΚΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ.

1η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’ ΣΤΟ COMBO ΚΑΙ ΣΤΟ ΟΜΑΔΙΚΟ.

ΜΑΝΤΖΙΟΥ ΦΛΩΡΕΝΤΙΑ, ΡΙΤΣΙ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ, ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΔΑΝΑΗ-ΓΑΒΡΙΕΛΑ, ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΕΛΙΝΑ-ΚΛΕΜΑΝΣ, ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ, ΜΑΛΚΟΓΕΩΡΓΟΥ ΣΟΦΙΑ, ΤΣΕΛΕΝΤΗ ΕΛΕΝΗ, ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ, ΧΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ, ΤΖΟΜΑΚΑ ΘΕΟΦΑΝΙΑ, ΝΟΙΚΟΚΥΡΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ.

1η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ΣΤΟ ΟΜΑΔΙΚΟ ΚΑΙ 2η ΘΕΣΗ ΣΤΟ COMBO.

ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ:

ΜΛΑΝΤΕΝΟΒΑ ΑΛΜΠΕΝΑ

ΝΤΟΜΑΛΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ

ΓΚΕΡΑΣΙΜΟΒΑ ΟΛΓΑ

ΠΑΠΑΘΕΟΔΟΣΙΟΥ ΙΟΥΛΙΑ

ΙΒΑΝΟΒΑ ΣΒΙΕΤΑ

ΚΑΡΑΣΕΒΑ ΜΙΛΕΝΑ

ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΣΤΕΛΛΑ

ΜΑΝΤΗ ΣΟΦΙΑ

ΧΑΡΙΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 

TMHMA ΚΑΤΑΔΥΣΕΩΝ

ΜΠΑΝΟΥΣΗ ΙΟΥΛΙΑΝΝΑ

ΜΕΛΟΣ ΕΘΝΙΚΗΣ ΟΜΑΔΑΣ

1η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΤΑ 1 + 3m ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ Γ’ ΚΑΙ 2η ΣΤΑ 1 +3m ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ Β’.

ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

ΜΕΛΟΣ ΕΘΝΙΚΗΣ ΟΜΑΔΑΣ

1η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΤΑ 1 + 3m ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ Γ’ ΚΑΙ 3η ΣΤΑ 1 +3m ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ Β’.

ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΜΑΡΙΑΝΘΗ

3η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΤΟ 1m ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ Δ’.

ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΧΡΙΣΤΟΣ

2η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΤΟ 1m ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ Δ’.

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ:

ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΝΩΛΗΣ

ΤΜΗΜΑ ΤΕΧΝΙΚΗΣ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗΣ

ΠΑΠΟΥΤΣΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

1η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΤΑ 400μ. ΚΑΙ 200μ. ΕΠΙΦΑΝΕΙΑΣ ΚΑΙ 2η ΘΕΣΗ ΣΤΑ 100μ. ΚΑΙ 50μ. ΕΠΙΦΑΝΕΙΑΣ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β’.

ΚΑΛΙΝΤΕΡΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

1η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΤΑ 100μ. ΥΠΟΒΡΥΧΙΟΥ ΣΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΙΔΩΝ.

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ:

ΑΝΑΝΙΕΒ ΟΛΕΓΚ

 

aoa

Α.Ο.Α


ΜΠΑΛΑΜΠΑΝΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

2η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ:

ΑΝΝΑΝΤ ΓΙΑΝΝΗΣ

 

Α.Ο.Ν.Α.

TMHMA ΤΖΟΥΝΤΟ


ΑΓΑΠΙΕ ΒΑΝΕΣΑ

2η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΣΤΑ 48 ΚΙΛΑ.

ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ

2η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ ΣΤΑ 73 ΚΙΛΑ.

ΛΑΜΠΡΙΝΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΩΝ ΣΤΑ -100 ΚΙΛΑ.

ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

2η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ ΣΤΑ -50 ΚΙΛΑ.

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΣΤΑΜΑΤΙΑ

3η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΤΑ -52 ΚΙΛΑ.

ΓΑΛΑΝΗΣ ΣΠΥΡΟΣ

2η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ ΣΤΑ -60 ΚΙΛΑ. Μαθητής 7ου Δημοτικού.

ΚΑΤΣΙΑΜΠΑ ΜΑΡΙΑ

3η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΣΤΑ -48 ΚΙΛΑ.

ΛΙΑΤΣΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

2η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ ΣΤΑ -55 ΚΙΛΑ. Μαθητής 3ου Γυμνασίου.

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΣ

3η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ ΣΤΑ -42 ΚΙΛΑ.

ΜΑΥΡΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

3η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ ΣΤΑ -55 ΚΙΛΑ.

ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ:

ΑΓΑΠΙΕ ΝΤΑΝ

ΚΟΜΝΗΝΟΥ ΑΝΝΑ

ΜΠΑΝΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

TMHMA ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟY

ΜΠΟΤΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΝΤΑΟΥΤΗΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ

ΔΡΟΓΓΙΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

ΜΑΚΡΙΔΗΣ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ

ΚΑΤΑΡΑΧΙΑΣ ΑΡΤΕΜΗΣ

ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΑΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΚΑΛΛΙΓΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΚΟΡΟΚΥΘΑΣ ΗΛΙΑΣ

ΣΕΜΣΟΝ ΜΑΡΙΟΣ

ΚΟΛΟΒΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΖΑΧΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΤΟΤΟ ΚΛΑΟΥΝΤΙΟ

ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΣΠΥΡΟΣ

ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

ΞΥΔΙΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΝΙΚΟΣ

ΡΩΜΑΙΟΣ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ

ΣΤΡΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ

ΤΡΥΦΕΡΗΣ ΚΩΣΤΑΣ

ΓΑΝΙΤΗΣ ΚΩΣΤΑΣ

ΤΑΜΠΟΥΡΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΣΤΡΟΥΜΠΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

ΣΚΟΥΜΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΤΟΥΡΚΙΣΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΜΠΟΤΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

ΑΥΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ:

ΑΜΠΑΡΙΑΝ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΑΛΕΞΙΟΥ ΣΩΤΗΡΗΣ

ΤΜΗΜΑ ΜΠΑΣΚΕΤ

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ

ΚΟΥΚΟΥΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΛΑΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ

ΚΟΥΤΡΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΣ

ΚΑΪΚΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΣΑΚΗΣ

ΧΑΤΖΗΡΟΔΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ

ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΤΙΜΟΣ

ΛΟΥΛΟΥΔΑΚΗΣ ΣΗΦΗΣ

ΨΥΧΟΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΚΡΑΦΙΤΗΣ ΝΙΚΟΣ

ΓΚΥΖΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 

ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ:

ΧΑΡΕΡΑΣ ΠΟΛΥΒΙΟΣ

ΓΚΑΝΑΒΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

 

palmos 

A.O. ΠΑΛΜΟΣ


 

ΖΑΡΧΑΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

2η ΣΤΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΤΟΝ ΤΕΛΙΚΟ ΤΩΝ ΟΡΓΑΝΩΝ

ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ

1η ΣΤΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΤΟ ΣΥΝΘΕΤΟ ΑΤΟΜΙΚΟ, ΣΤΟ ΣΧΟΙΝΑΚΙ,ΣΤΟ ΣΤΕΦΑΝΙ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΜΠΑΛΑ,3η ΣΤΟ ΧΩΡΙΣ ΟΡΓΑΝΟ,2η ΣΤΟ ΣΥΝΘΕΤΟ ΟΜΑΔΙΚΟ.

ΒΟΛΙΚΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 3η ΣΤΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΤΟ ΣΧΟΙΝΑΚΙ ΚΑΙ ΣΤΟ ΣΤΕΦΑΝΙ,2η ΣΤΟ ΣΥΝΘΕΤΟ ΟΜΑΔΙΚΟ. Μαθήτρια 2ου Γυμνασίου.

ΕΥΣΤΑΘΙΑΔΟΥ ΕΥΡΥΔΙΚΗ,ΚΑΛΑΒΙΤΗ ΕΛΕΝΗ ΑΝΝΑ,ΧΑΡΙΤΟΥ ΝΤΑΪΛΙΤΚΟ ΜΑΡΙΑ.

2η   ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΤΟ ΣΥΝΘΕΤΟ ΟΜΑΔΙΚΟ.

ΠΡΟΠΟΝΗΤΡΙΕΣ:

ΑΪΒΑΘΙΑΔΟΥ ΣΟΦΙΑ

ΚΟΛΩΤΑ ΜΑΡΙΑ

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ

 

aps

Α.Π.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΡΥΘΜΟΣ    

ΤΜΗΜΑ ΡΥΘΜΙΚΗΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗΣ

 

ΚΑΡΚΟΥΛΙΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ  Μαθήτρια 7ου Δημοτικού

1η ΣΤΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΝΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΤΟ ΣΥΝΘΕΤΟ ΑΤΟΜΙΚΟ ΚΑΙ 2η  ΣΤΟ ΣΥΝΘΕΤΟ ΟΜΑΔΙΚΟ. ΜΑΛΑΦΕΚΑ ΟΛΓΑ, ΜΟΥΤΑΦΗ ΧΡΥΣΑ, ΚΕΦΑΛΑ ΜΑΡΙΑ, ΦΕΡΤΗ ΕΛΙΝΑ, ΧΡΟΝΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ, ΧΟΥΔΑΛΑΚΗ ΒΙΚΥ. 2η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΝΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΤΟ ΣΥΝΘΕΤΟ ΟΜΑΔΙΚΟ.

ΔΡΟΣΟΠΟΥΛΟΥ ΧΑΪΔΕΝΙΑ Μαθήτρια 2ου Γυμνασίου. 3η ΣΤΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΧΩΡΙΣ ΟΡΓΑΝΟ ΚΑΙ ΣΤΟ ΣΤΕΦΑΝΙ, 1η ΣΤΟ ΣΥΝΘΕΤΟ ΟΜΑΔΙΚΟ.

ΚΟΛΟΜΕΤΣΟΥ ΝΑΤΑΛΙΑ Μαθήτρια 2ου Γυμνασίου, ΚΟΚΚΙΝΕΛΗ ΑΝΤΩΝΙΑ, ΚΟΛΟΜΕΤΣΟΥ ΜΑΡΙΑΛΕΝΑ Μαθήτρια 2ου Γυμνασίου, ΣΤΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ Μαθήτρια 2ου Γυμνασίου, ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ, ΛΟΥΚΙΔΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ. 1η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΤΟ ΣΥΝΘΕΤΟ ΟΜΑΔΙΚΟ.

ΦΙΛΙΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ Μαθήτρια 2ου Γυμνασίου

1η ΣΤΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΣΤΟ ΣΥΝΘΕΤΟ ΑΤΟΜΙΚΟ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΚΟΡΔΕΛΑ, 2η  ΣΤΟ ΣΤΕΦΑΝΙ, ΣΤΟ ΣΧΟΙΝΑΚΙ ΚΑΙ ΣΤΟ ΣΥΝΘΕΤΟ ΟΜΑΔΙΚΟ

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ, ΓΕΩΡΓΟΒΑΣΙΛΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΜΑΡΙΑ, ΓΕΩΡΓΟΒΑΣΙΛΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ.

2η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΣΤΟ ΣΥΝΘΕΤΟ ΟΜΑΔΙΚΟ.

ΠΡΟΠΟΝΗΤΡΙΕΣ: 

ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ- ΚΟΚΚΙΝΕΛΗ ΑΘΗΝΑ

ΔΕΚΑΝΕΑ ΝΤΙΝΑ

ΠΑΤΗΝΙΩΤΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ

ΚΑΡΑΜΟΥΣΑΝΤΑ ΟΥΡΑΝΙΑ

ΒΟΥΡΛΗ ΕΛΕΝΗ

ΣΤΡΙΦΤΟΜΠΟΛΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

ΤΜΗΜΑ ΑΕΡΟΒΙΚΗΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗΣ

ΒΡΑΒΕΥΟΝΤΑΙ ΟΙ ΑΘΛΗΤΡΙΕΣ ΤΗΣ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ ΑΕΡΟΒΙΚΗΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗΣ

ΚΙΟΥΣΗ ΠΕΓΚΥ

1η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΤΟ ΑΤΟΜΙΚΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ.

ΒΕΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ

1η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΤΟ ΑΤΟΜΙΚΟ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ.

ΚΟΥΚΟΥΛΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

3η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΤΟ ΑΤΟΜΙΚΟ ΠΑΝΚΟΡΑΣΙΔΩΝ.

ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΗ - ΒΑΣΑΛΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ – ΔΕΤΣΗ ΣΟΦΙΑ

3η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΤΟ ΤΡΙΟ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ.

ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ:

ΠΟΛΥΖΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΚΙΟΥΣΗ ΠΕΓΚΥ

 

ash

A.Σ.Η.


ΒΛΟΥΖΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΧΑΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΡΕΧΕΝΙΩΤΗΣ ΦΑΝΗΣ

ΡΙΖΟΥΛΗΣ ΒΑΪΟΣ

ΒΛΑΧΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΡΙΖΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΦΕΙΔΑΣ ΦΩΤΗΣ

ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΔΕΛΛΗΣ ΣΠΗΛΙΟΣ

ΚΟΓΙΟΥΦΑΣ ΦΑΝΗΣ

ΓΙΟΥΡΓΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ

ΠΑΠΑΝΤΩΝΗΣ ΑΚΗΣ

ΒΡΑΒΕΥΕΤΑΙ Ο ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΚΑΡΑΤΖΟΥΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

 

gsa

Γ.Σ.Α

 

ΠΕΓΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΛΥΡΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

ΜΠΟΓΔΑΝΟΣ ΕΜΜΑΝ.

ΣΑΚΚΑΣ ΕΜΜΑΝ.

ΣΑΚΚΑΣ ΜΑΡΙΟΣ

ΒΑΒΟΥΛΙΩΤΗΣ ΠΑΥΛΟΣ

ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞ.

ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΣ ΗΛΙΑΣ

ΠΕΤΡΟΥΛΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΜΠΟΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜ.

ΚΑΡΑΜΟΛΕΓΚΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ

ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ ΕΜΜΑΝ.

ΠΑΛΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΜΑΛΑΚΑΤΕΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

ΚΟΡΚΟΛΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ

ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

ΚΥΡΑΝΤΖΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

ΚΟΤΣΙΜΠΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΚΟΚΚΙΝΕΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΔΡΑΚΟΝΤΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΔΗΜΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΣΑΝΤΑΣ ΣΠΥΡΟΣ

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ

ΤΖΕΛΙΛΑΪ ΑΛΦΡΕΝΤ

ΚΟΡΑΚΙΤΗΣ ΜΑΡΚΟΣ

ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ:

ΛΕΒΕΝΤΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

ΑΣΗΜΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΣ

 

ΒΡΑΒΕΥΟΝΤΑΙ ΟΙ ΑΘΛΗΤΕΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ TOY ΣΥΛΛΟΓΟΥ Γ.Σ.Α

ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΤΑΚΤΗΣΗ ΤΗΣ ΠΡΩΤΗΣ ΘΕΣΗΣ ΣΤΟ ΕΦΗΒΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ  ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΕΠΣΑ.


ΚΟΤΣΙΜΠΟΣ ΑΛΕΞ.

ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΠΙΠΕΡΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ

ΠΑΠΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ

ΠΟΛΙΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ

ΠΟΛΙΤΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ

ΛΕΒΕΝΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΛΕΒΕΝΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΔΡΑΚΟΝΤΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΔΕΤΣΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΝΤΟΥΒΛΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ

ΚΟΚΚΙΝΕΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΣΑΝΤΑΣ ΣΠΥΡΟΣ

ΣΥΡΟΘΑΝΑΣΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΖΑΡΧΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΚΥΡΑΝΤΖΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

ΓΚΑΝΑΤΣΙΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡ.

ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΝΩΛΗΣ

ΞΗΡΟΚΩΣΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ- ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΚΟΡΚΟΛΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ

ΚΟΡΑΚΙΤΗΣ ΜΑΡΚΟΣ

ΚΟΡΔΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ

ΠΑΠΠΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΜΠΕΘΑΝΗΣ ΜΕΛΕΤΗΣ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ:

ΛΙΝΑΡΔΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ

 

das

Δ.Α.Σ.


ΤΜΗΜΑ ΕΝΟΡΓΑΝΗΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗΣ

ΒΡΑΒΕΥΟΝΤΑΙ ΟΙ ΑΘΛΗΤΕΣ ΤΗΣ ΕΝΟΡΓΑΝΗΣ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗΣ

ΤΑΝΤΑΛΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ

2η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ ΣΤΟ ΕΔΑΦΟΣ.

ΤΑΝΤΑΛΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ

1η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΣΤΟΝ ΙΠΠΟ,ΣΤΟ ΑΛΜΑ ΚΑΙ ΣΤΟ ΔΙΖΥΓΟ 2η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΣΥΝΘΕΤΟ ΑΤΟΜΙΚΟ, ΣΤΟ ΕΔΑΦΟΣ, ΣΤΟ ΜΟΝΟΖΥΓΟ ΚΑΙ ΣΤΟ ΟΜΑΔΙΚΟ,ΚΑΙ 3η ΘΕΣΗ ΣΤΟΥΣ ΚΡΙΚΟΥΣ.

ΜΑΡΚΕΤΑΚΗΣ ΠΡΟΚΟΠΗΣ

1η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΣΤΟ ΣΥΝΘΕΤΟ ΑΤΟΜΙΚΟ, ΣΤΟ ΕΔΑΦΟΣ, ΣΤΟΝ ΙΠΠΟ, ΣΤΟΥΣ ΚΡΙΚΟΥΣ ,ΣΤΟ ΑΛΜΑ, ΣΤΟ ΔΙΖΥΓΟ, ΣΤΟ ΜΟΝΟΖΥΓΟ ΚΑΙ 2η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΟΜΑΔΙΚΟ.

ΖΟΡΜΠΑΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ

2η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΣΤΟΝ ΙΠΠΟ ΚΑΙ ΣΤΟ ΟΜΑΔΙΚΟ.

ΚΕΡΑΜΙΔΑΣ ΦΡΑΝΚ, ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ, ΛΟΥΤΡΑΓΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

2η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΣΤΟ ΟΜΑΔΙΚΟ.

ΒΑΣΣΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ, ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΑ, ΚΟΛΤΣΙΔΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ, ΠΕΠΟΝΗ ΕΛΕΝΗ, ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ ΔΑΝΑΗ, ΚΑΡΑΝΤΙΝΟΥ ΑΛΙΚΗ, ΚΑΡΑΝΤΩΝΗ ΧΡΙΣΤΙΑΝΝΑ.

3η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΝΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΤΟ ΟΜΑΔΙΚΟ.

ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ:

ΛΑΛΕΧΟΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ

ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΜΑΡΙΝΟΣ

SHAPOSHNIKOVA VALENTINA

SHAPOSHNIKOV KOSTIANTYN

ΤΜΗΜΑ ΤΡΑΜΠΟΛΙΝΟΥ

ΒΡΑΒΕΥΟΝΤΑΙ ΟΙ ΑΘΛΗΤΕΣ ΤOY ΤΡΑΜΠΟΛΙΝΟΥ

ΜΠΡΙΑΣΟΥΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

1η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΣΤΟ ΟΜΑΔΙΚΟ, ΣΤΟ ΑΤΟΝΙΚΟ ΚΑΙ ΣΤΟ ΣΥΓΧΡΟΝΙΣΜΕΝΟ ΤΡΑΜΠΟΛΙΝΟ, ΣΤΟ ΟΜΑΔΙΚΟ ΜΙΝΙ ΤΡΑΜΠ, 2η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΑΤΟΜΙΚΟ ΜΙΝΙ ΤΡΑΜΠ .

ΔΕΤΣΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

1η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΣΤΟ ΟΜΑΔΙΚΟ, ΚΑΙ ΣΤΟ ΣΥΓΧΡΟΝΙΣΜΕΝΟ ΤΡΑΜΠΟΛΙΝΟ ΚΑΙ ΣΤΟ ΟΜΑΔΙΚΟ ΜΙΝΙ ΤΡΑΜΠ .

ΔΕΤΣΗΣ ΜΑΡΙΝΟΣ

1η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΣΤΟ ΟΜΑΔΙΚΟ ΤΡΑΜΠΟΛΙΝΟ ΚΑΙ ΣΤΟ ΟΜΑΔΙΚΟ ΜΙΝΙ ΤΡΑΜΠ.

ΚΟΝΤΡΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

2η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΝΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΤΟ ΟΜΑΔΙΚΟ ΚΑΙ ΣΤΟ ΑΤΟΜΙΚΟ ΤΡΑΜΠΟΛΙΝΟ ΚΑΙ ΣΤΟ ΟΜΑΔΙΚΟ ΚΑΙ ΑΤΟΜΙΚΟ ΜΙΝΙ ΤΡΑΜΠ .

ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΙΑ

2η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΝΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΤΟ ΟΜΑΔΙΚΟ ΤΡΑΜΠΟΛΙΝΟ, 3η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΑΤΟΜΙΚΟ ΤΡΑΜΠΟΛΙΝΟ ΚΑΙ 1η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΟΜΑΔΙΚΟ ΜΙΝΙ ΤΡΑΜΠ .

ΣΥΝΤΡΙΛΑΛΑ ΕΙΡΗΝΗ

2η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΝΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΤΟ ΟΜΑΔΙΚΟ ΤΡΑΜΠΟΛΙΝΟ ΚΑΙ 1η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΟΜΑΔΙΚΟ ΜΙΝΙ ΤΡΑΜΠ .   ΜΗΤΡΟΥ ΟΛΓΑ 3η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΤΟ ΜΙΝΙ ΤΡΑΜΠ.

ΒΑΓΕΝΑ ΜΑΡΙΑ

1η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΣΤΟ ΜΙΝΙ ΤΡΑΜΠ.   ΜΑΝΔΑΛΙΟΣ ΠΑΥΛΟΣ 2η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ ΣΤΟ ΜΙΝΙ ΤΡΑΜΠ ΚΑΙ 3η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΤΡΑΜΠΟΛΙΝΟ.

ΣΑΛΑΒΡΑΚΟΥ ΣΟΦΙΑ

2η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΤΟ ΜΙΝΙ ΤΡΑΜΠ ΚΑΙ 3η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΤΡΑΜΠΟΛΙΝΟ.

ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ:

ΜΑΝΩΛΟΥΚΟΥ ΚΑΛΛΙΡΡΟΗ

ΚΑΡΑΜΠΕΛΑ ΛΙΑΝΑ

 

3o  ΔΗΜΟΤΙΚΟ


ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ, ΣΚΟΡΔΙΛΗ ΝΕΦΕΛΗ, ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΓΕΩΡΓΙΑ,ΒΑΖΕΟΥ ΕΛΕΝΑ, ΜΠΟΖΙΚΗ ΘΕΩΝΗ, ΝΤΑΛΙΑΝΗ ΗΛΙΑΝΑ, ΤΣΑΒΔΑΡΙΔΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ, ΜΗΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΙΣΤΕΑ, ΧΑΤΖΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ.

1η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΣΧΟΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΤΟ HAND BALL.

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ:

ΓΚΛΑΒΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

 

4o ΔΗΜΟΤΙΚΟ


ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

1η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΣΧΟΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΤΙΒΟΥ ΣΤΟ ΑΛΜΑ ΕΙΣ ΜΗΚΟΣ

ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΔΟΝΑΤΟΣ

3η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΣΧΟΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΤΙΒΟΥ ΣΤΟ ΜΠΑΛΑΚΙ.

ΣΤΑΥΡΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ

2η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΣΧΟΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗΣ ΣΤΑ 100Μ ΥΠΤΙΟ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΡΙΑ:

ΚΑΡΑΒΙΤΗ ΕΥΓΕΝΙΑ

 

7o  ΔΗΜΟΤΙΚΟ


ΨΑΛΤΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ

1η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗΣ

ΜΗΛΙΑΡΑΚΗΣ ΙΑΚΩΒΟΣ

2η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΠΑΣΚΕΤ ΕΣΚΑΝΑ

ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

3 ΔΙΑΚΡΙΣΕΙΣ ΣΤΟΥΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ ΚΑΡΑΤΕ

ΠΑΠΑΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ

1η – 2η -3η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΡΑΤΕ

ΠΑΤΕΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ

2 ΧΡΥΣΑ & 1 ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΡΑΤΕ

 

8o ΔΗΜΟΤΙΚΟ


ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

1η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΣΧΟΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗΣ ΣΤΑ 50μ. ΠΡΟΣΘΙΟ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ.

ΕΠΙΤΡΟΠΙΑΔΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ

1η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΣΧΟΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗΣ ΣΤΑ 100μ. ΥΠΤΙΟ ΑΓΟΡΙΩΝ.

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ:

ΖΑΜΑΡΙΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ

 

11o  ΔΗΜΟΤΙΚΟ


ΚΑΣΣΑ ΑΦΡΟΔΙΤΗ

3η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΡΑΤΕ

 

2o  ΓΥΜΝΑΣΙΟ


ΠΑΝΤΟΥΛΑ ΕΛΕΝΗ

1η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΟΜΑΔΙΚΟ ΣΤΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΡΥΘΜΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ  ΝΕΑΝΙΔΩΝ.

ΓΑΛΙΤΗ-ΜΠΟΥΝΑΤΣΟΥ ΕΙΡΗΝΗ

3η  ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΑΤΟΜΙΚΟ ΣΤΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΡΥΘΜΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΣΤΟ ΣΤΕΦΑΝΙ.

ΖΑΦΕΙΡΙΟΥ ΜΑΡΙΑΝΘΗ

1η  ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΟΜΑΔΙΚΟ ΣΤΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΡΥΘΜΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΝΕΑΝΙΔΩΝ.

ΜΗΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ

2η  ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΤΟ ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ.

ΜΠΡΟΥΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

2η  ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ ΣΤΟ ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ.

ΦΑΚΙΝΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

1η  ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ ΣΤΟ ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ.

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ

3η  ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΤΟ ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ.

ΧΑΝΟΥ ΒΙΚΤΩΡΙΑ

3η  ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΤΟ ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ.

ΜΑΚΑΝΤΑΣΗ ΣΟΦΙΑΝΝΑ

1η  ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΝΟΡΓΑΝΗΣ ΣΤΟ ΣΥΝΘΕΤΟ ΑΤΟΜΙΚΟ ΚΑΙ ΣΤΟ ΔΙΖΥΓΟ.

ΓΙΑΒΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ

1η  ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΝΟΡΓΑΝΗΣ ΣΤΟ ΜΟΝΟΖΥΓΟ, 2η ΣΤΟ ΟΜΑΔΙΚΟ ΚΑΙ 3η ΣΤΟ ΔΙΖΥΓΟ.

 

4o ΓΥΜΝΑΣΙΟ


ΛΕΙΒΑΔΑΡΟΥ ΠΕΤΡΟΥΛΑ

3η ΘΕΣΗ ΣΤΟ 22ο ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΚΟΚΚΙΝΗ ΖΩΝΗ (HGONG).

ΜΠΟΥΤΣΙΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

1η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΚUMITE & KATA ΣΤΟ  ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ WADO KARATE

ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΗ

1η ΘΕΣΗ ΣΤΟ KATA ΣΤΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ WADO KARATE

 

3o  ΛΥΚΕΙΟ


ΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

1η  ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΣΧΟΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΤΙΒΟΥ ΣΤΑ 1500μ.

ΑΡΝΙΑΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

1η  ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΣΧΟΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗΣ ΣΤΑ 400μ ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΚΑΙ 1η  ΘΕΣΗ ΣΤΑ 400+1500μ ΣΤΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ:

ΚΑΡΑΜΑΛΕΓΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

1η  ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΣΤΟΝ ΣΤΙΒΟΥ ΣΤΑ 1000μ.

ΤΕΡΖΗ ΑΝΔΡΙΑΝΝΑ

1η  ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗΣ ΣΤΑ 200μ ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ

ΚΑΤΖΑΛΗ ΚΩΝ/ΝΑ

3η  ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΣΧΟΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗΣ ΣΤΑ 50μ ΕΛΕΥΘΕΡΟ.

ΚΑΡΟΥΝΤΖΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

1η  ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ ΚΑΙ 2η ΣΤΟΥΣ ΑΝΔΡΕΣ ΣΤΟ ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ.

ΑΠΟΣΠΟΡΟΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ

2η  ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ ΣΤΟ ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ.

ΚΟΥΤΣΟΥΒΕΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

3η  ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΣΤΟ ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ.

ΚΟΥΤΣΟΥΒΕΛΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

3η  ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ ΣΤΟ ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ.

ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΤΟΥ ΕΡΙΦΥΛΗ

3η  ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΤΟ ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ.

ΤΑΛΑΝΤΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

3η  ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ ΣΤΟ ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ.

ΤΟΥΡΛΑ ΔΩΡΟΘΕΑ

3η  ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΣΤΟ ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ.

ΚΑΡΥΔΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΑ

3η  ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΤΟ ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ.

ΔΕΓΑΪΤΗΣ ΦΩΤΙΟΣ

1η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ ΣΤΟ ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ

 

4o ΛΥΚΕΙΟ


ΣΓΟΥΡΟΥ ΕΛΕΝΗ

ΠΑΠΑΜΙΚΡΟΥΛΗ ΕΛΕΝΗ

ΜΕΛΑ ΓΕΩΡΓΙΑ

ΚΥΡΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ

ΡΟΖΟΥ ΜΑΡΙΑ

ΣΙΟΛΕΤΙΤΣ ΡΟΣΛΙΝ

ΡΙΓΓΑ ΑΛΕΞΙΑ

ΣΥΚΟΥΤΡΗ ΓΕΩΡΓΙΑ

ΔΑΛΙΑΝΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

ΖΑΒΒΟΥ ΝΙΚΗ

ΛΕΒΕΝΤΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ 

 

2η  ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΣΧΟΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΤΟ ΜΠΑΣΚΕΤ.


ΣΥΡΟΘΑΝΑΣΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΔΡΟΓΓΙΤΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ

ΚΟΚΚΙΝΕΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΔΡΑΚΟΝΤΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΖΕΚΥΡΙΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΚΟΡΔΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΑΝΤΖΟΥΛΑΤΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΛΙΜΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΣ

ΣΤΑΣΙΝΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

ΙΩΑΝΝΟΥ ΣΠΥΡΟΣ

ΠΡΟΒΑΤΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΠΑΠΠΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΝΟΣ

ΛΕΒΕΝΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΒΗΧΟΣ ΧΑΡΗΣ

ΝΤΟΥΒΛΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ

1η  ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΣΧΟΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΤΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ:

ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

 

ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ Γ.ΖΩΗ


ΔΗΜΟΤΙΚΟ

ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ

ΚΕΠΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ-ΕΛΛΗ

ΡΑΠΤΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

ΖΑΦΕΙΡΑΚΗ ΕΛΕΝΗ

ΝΤΑΣΗ ΛΥΔΙΑ

1η  ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΣΧΟΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΤΗΝ ΠΕΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ.

ΠΑΠΑΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΚΟΣΜΑΣ

ΚΛΑΔΗΣ-ΓΙΑΚΟΥΜΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΜΑΚΡΗΣ ΙΑΣΩΝΑΣ

ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

2η  ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΣΧΟΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΤΗΝ ΠΕΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ.

ΠΡΟΠΟΝΗΤΡΙΑ:

ΔΙΠΛΑΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

ΓΥΜΝΑΣΙΟ

ΜΠΕΡΜΠΕΡΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

ΤΣΙΤΣΙΠΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΜΙΧΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΠΗΓΑΔΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ- ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΚΟΚΚΟΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ

ΚΟΥΖΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ

2η  ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΣΧΟΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΤΗΝ ΠΕΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ.

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ:

ΤΣΙΤΣΙΠΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

 

Α.Ε.Ι-Τ.ΕΙ


ΤΙΝΑΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΑΘΗΝΩΝ, ΑΘΛΗΤΗΣ ΤΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΥ Α.Σ.Η.

ΣΑΣΣΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΑΘΗΝΩΝ, ΑΘΛΗΤΗΣ ΤΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΥ Α.Σ.Η.

ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ

ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΠΕΙΡΑΙΩΣ, ΑΘΛΗΤΗΣ ΤΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΥ Α.Σ.Η.

ΣΟΛΩΜΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΑΘΗΝΩΝ. ΑΘΛΗΤΡΙΑ ΤΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΥ  Α.Ν.Ο.Α.

ΡΑΜΝΙΩΤΗ ΝΕΚΤΑΡΙΑ

ΕΘΝΙΚΟ ΚΑΙ ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑΚΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΑΘΗΝΩΝ, ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ. ΑΘΛΗΤΡΙΑ ΤΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΥ Α.Ν.Ο.Α.

ΚΑΛΙΝΤΕΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΙΑΤΡΙΚΗ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ. ΑΘΛΗΤΡΙΑ ΤΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΥ  Α.Ν.Ο.Α.

ΑΣΟΥΜΑΝΑΚΗ ΕΛΕΝΗ

Τ.Ε.Φ.Α.Α ΑΘΗΝΩΝ. ΑΘΛΗΤΡΙΑ ΤΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΥ  Α.Ν.Ο.Α.

ΜΑΥΡΕΛΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ

Τ.Ε.Ι ΕΠΙΣΚΕΠΤΩΝ- ΕΠΙΣΚΕΠΤΡΙΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ. ΑΘΛΗΤΡΙΑ ΤΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΥ  Α.Ν.Ο.Α.

ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΜΑΝΟΣ

ΤΜΗΜΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΚΑΙ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΑΘΗΝΩΝ. ΑΘΛΗΤΗΣ ΤΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΥ Δ.Α.Σ.

Στην γιορτή του Αθλητισμού πραγματοποιήθηκαν ιδιαίτερες τιμές  σε δύο καταξιωμένους Αθλητές της πατρίδας μας τον  Ολυμπιονίκη Βαλέριο Λεωνίδη καθότι κατάγεται από την αδελφοποιημένη πόλη μας το Εσεντούκι της Ρωσίας και τον Αργυρουπολίτη Πρωταθλητή της κολύμβησης κ. Αποστόλη Τσαγκαράκη για τις συμμετοχές του στην Ολυμπιάδα το 2004 και το 2008.